+8615959599282
Ekstrudirovka qilingan oyna muhrlari

Ekstrudirovka qilingan oyna muhrlari

EPDM ko'pikli muhr chizig'i muhrlash va ovoz yalıtımı uchun ishlatiladigan materialdir. U EPDM (etilen{1}}propilen kauchuk) ko'pikidan tayyorlangan bo'lib, u mukammal elastiklik va ob-havoga chidamli.

Ta'rif

product-1-1

Ekstrudirovka qilingan oyna muhrlari

product-1-1

Ekstrudirovka qilingan oyna muhrlari: zamonaviy qurilish uchun nozik muhandislik to'siqlari

Yuqori unumdorligi va mos{0}}bizning ishonchliligi bilan tanishingEkstrudirovka qilingan oyna muhrlari, turar-joy binolarida ham, tijorat binolarida ham mukammal ob-havoga chidamlilik, akustik izolyatsiya va energiya samaradorligiga erishish uchun yakuniy yechim. Ilg'or ekstruziya texnologiyasidan foydalangan holda, bu plombalar EPDM, silikon va termoplastik polimerlar kabi yuqori{1}}navbatli materiallardan doimiy sifat va aniq o'lchov aniqligidagi uzluksiz, choksiz profillarni yaratish uchun ishlab chiqariladi. Ushbu jarayon alyuminiy, uPVC va yog'och ramkalarni o'z ichiga olgan turli xil derazalar uchun mukammal moslashishni ta'minlaydi, qoralama, suv kirishi va shovqin ifloslanishini samarali ravishda yo'q qiladi. Ularning ultrabinafsha nurlanishiga, haddan tashqari haroratga va jismoniy eskirishga ajoyib chidamliligi uzoq-muddatli chidamlilikni kafolatlaydi, texnik xizmat ko‘rsatish ehtiyojlarini kamaytiradi va fenestratsiya tizimining umumiy xizmat muddatini uzaytiradi.

Bizning ko'p qirraliligimizEkstrudirovka qilingan oyna muhrlariularni yangi o'rnatish, qayta jihozlash va almashtirish loyihalari uchun ajralmas qiladi. Keng qator standart va moslashtirilgan profillar-jumladan, lampochka, qanot, ichi boʻsh va zich kauchuk shakllar-da mavjud. Ular oynalash, ramkalash va muhrlash uchun maxsus talablarni qondirish uchun aniq moslashtirilishi mumkin. Oʻrnatish oson va maxsus asboblarni talab qilmaydigan bu plombalar-binoning issiqlik qoplamini sezilarli darajada yaxshilashning samarali usuli hisoblanadi. Havo o'tkazmaydigan va suv o'tkazmaydigan to'siqni yaratib, ular isitish va sovutish xarajatlarini kamaytirishga yordam beradi va yo'lovchilar uchun qulaylikni oshiradi. Sizning investitsiyalaringizni himoya qiladigan va har qanday arxitektura dizaynining unumdorligini oshiradigan professional, uzoq{8}}bardoshli qoplama uchun bizning ekstrudirovka qilingan oyna muhrlarini tanlang.

Ekstrudirovka qilingan oyna muhrlari bo'yicha tez-tez so'raladigan savollar

1. Savol: Ekstrudirovka qilingan oyna muhrlarini boshqa turlardan foydalanishning asosiy afzalliklari qanday?

A:Ekstrudirovka qilingan oyna muhrlari yuqori ishlash, mustahkamlik va uzoq umr ko'rishni ta'minlaydi. Asosiy afzalliklarga quyidagilar kiradi:

Aniq, izchil profil:Ekstruziya jarayoni choksiz yoki zaif nuqtalarsiz bir xil muhr hosil qiladi, bu uzluksiz ishlashni ta'minlaydihavo o'tkazmaydigan va suv o'tkazmaydigan to'siqbutun deraza atrofida.

Ob-havoga mukammal qarshilik:kabi bardoshli materiallardan tayyorlanganEPDM, bu muhrlar ajoyib qarshilik ko'rsatadiUV nurlari, ozon va haddan tashqari harorat(-40 darajadan +70 darajagacha), yorilish va buzilishning oldini oladi.

Yuqori energiya samaradorligi:Qoralamalarni yo'q qilish orqali ular sezilarli darajada kamayadiisitish va sovutish yo'qotilishi, energiya to'lovlarini kamaytirish va ichki qulaylikni yaxshilash.

Uzoq-Muddati:Yuqori{0}}sifatli ekstrudirovka qilingan muhrlar juda yaxshisiqish to'plamining qarshiligi, ya'ni ular doimiy muhr uchun yil sayin asl shakliga qaytadi.

2. Savol: Nima uchun EPDM extruded oyna muhrlari uchun eng ko'p tavsiya etilgan materialdir?

A: EPDM kauchukXususiyatlarining ajoyib muvozanati tufayli oynani muhrlash uchun sanoat standarti:

Tengsiz ob-havo:EPDM yuqori qarshilikka egaquyosh nuri (UV), ozon va haroratning o'zgarishi, 15-20 yil yoki undan ko'p uzoq xizmat muddatini ta'minlash.

Suv o'tkazmaydigan va moslashuvchan:Uning yopiq{0}}hujayra tuzilishi tabiatansuv o'tkazmaydigan; suvga chidamli, va u sovuq qishda ham, issiq yozda ham moslashuvchan bo'lib qoladi.

Chidamlilik:U siqish to'plamiga qarshilik ko'rsatadi, ya'ni u doimiy ravishda deformatsiyalanmaydi, tez-tez ochiladigan va yopiladigan derazalarni mahkam yopishtiradi.

Silikon yuqori haroratlarga bardosh bera oladi va vinil tejamkor variant boʻlsa-da, EPDM turar-joy va tijorat oynalari uchun eng yaxshi -ishlashni taʼminlaydi.

3. Savol: Ekstrudirovka qilingan oyna muhrlari noyob yoki tarixiy derazalar uchun moslashtirilishi mumkinmi?

A:Mutlaqo. Ekstruziyaning asosiy afzalligi uning yuqori darajada sozlanishi. Biz ixtisoslashganmizmaxsus ekstrudirovka qilingan oyna muhrlarianiq loyiha talablariga javob berish, shu jumladan:

Shaxsiy profillar:Biz deyarli har qanday shakl yoki oʻlchamni-standartdan ishlab chiqara olamizoynali qistirmalarivaxanjar muhrlarkompleksgako'p kamerali dizaynlar--betakror deraza romlari va yivlarini moslash uchun.

Maxsus ranglar:Qora rang UVga chidamliligi uchun standart bo'lsa-da, biz estetik maqsadlar uchun maxsus rang talablariga mos keladigan materialni birlashtira olamiz.

Maxsus uzunliklar va yopishtiruvchi tayanch:Uzluksiz rulonlarda yoki uzunlikdagi bo'laklarga-kesilgan-, ko'pincha ixtiyoriyyuqori -samaradorlik-yopishtiruvchioson o'rnatish uchun.

4. Savol: Ekstrudirovka qilingan oyna muhrlari qanday o'rnatiladi?

A:O'rnatish usullari profil dizayniga qarab farq qiladi, ammo ularning aksariyati xavfsiz joylashtirish uchun mo'ljallangan:

Muhrlarni- surish:Ularning qanotlari yoki o'ziga xos shakli bor, bu ularni deraza romining kanaliga yoki trubasiga mahkam bosish imkonini beradi.

Yaltiroq qistirmalari:Shisha oynani ramka ichida ushlab turish, yostiq va muhrni ta'minlash uchun ishlatiladi. Ular odatda oynaning perimetri bo'ylab joyiga bosiladi.

Oʻz{0}}yopishtiruvchi muhrlar:Qayta tiklash ilovalari uchun ko'plab profillar a bilan birga keladibosimga sezgir yopishtiruvchi-(PSA)qo'llab-quvvatlash. Ular uchun sirtni tayyorlash muhim ahamiyatga ega: qo'llashdan oldin ramka toza, quruq va qoldiqlardan tozalangan bo'lishi kerak.

5. Savol: Ekstrudirovka qilingan oyna muhrlari binoning energiya samaradorligiga qanday hissa qo'shadi?

A:Ekstrudirovka qilingan oyna muhrlari binoning termal konvertining muhim tarkibiy qismidir. Ular bevosita hissa qo'shadilarenergiya samaradorligitomonidan:

Havo infiltratsiyasini yo'q qilish:Ular shashkalarni to'sib qo'yadigan, konditsioner havoning chiqib ketishiga va shartsiz havoning kirib kelishiga to'sqinlik qiluvchi doimiy muhr hosil qiladi.

Issiqlik uzatishni kamaytirish:Muhr termal tanaffus vazifasini bajaradi, qishda issiqlik yo'qotilishini va yozda issiqlikni kamaytiradi.

HVAC samaradorligini oshirish:Isitish va sovutish tizimlariga yukni kamaytirish orqali ular energiya sarfini va kommunal xarajatlarni kamaytiradi, shu bilan birga yo'lovchilar uchun qulaylikni oshiradi.

Yuqori sifatli ekstrudirovka qilingan EPDM profillariga-to'g'ri muhrlangan derazalar -tejamkor yangilanish bo'lib, binoning umumiy energiya samaradorligini sezilarli darajada yaxshilaydi.

Issiq teglar: extruded oyna qistirmalari, Xitoyning extruded oyna muhrlari ishlab chiqaruvchilari, etkazib beruvchilari, zavodi

Yetkazib beruvchiga murojaat qiling